Технологія утеплення

Інструкція монтажу утепленого облицювання  

1.      По фундаменту будинку, з допомогою водяного рівня, відмічаємо горизонтальну лінію. По цій лінії кріпимо до стіни стартовий профіль - можна використати рівний брус, провільна труба, профіль та інше. Стартовий профіль використовується як опора для першого ряду облицювання.

 

2.      Обов’язково грунтуємо стіну! Після грунту, на стартовий профіль встановлюємо перший ряд утепленого облицювання. Утеплене облицювання клеємо по рівню, провіряючи вертикаль, горизонталь і діагональ. Обов’язково починаємо клеїти утеплене облицювння з зовнішнього кута будівлі. Якщо поверхня стіни має нерівності (нахил від 5мм) - тоді клеїмо утеплене облицювання на клеєві маяки. Клеєві маяки наносяться на пінопласт навпроти отворів під дюбеля. Якщо стіна рівна, то клеємо під гребінку. Використовуйте любий клей для пінопласту. Заборонено використовувати клей для плитки.

 

3.      Між утепленим облицюванням залишаємо проміжок 1-2мм за допомогою хрестиків та клинців. Утеплене облицювання викладаємо як цеглу з перв’язкою, таким чином приховуються шви при затиранні.

 

4.      Ріжеться утеплене облицювання болгаркою з диском для бетону. Пінопласт ріжеться ножем.

 

5.      На кутах будівлі плитку зрізають під кутом 45 градусів. Між плитками також залишається відступ  1-2мм.

 

6.      Після затвердівання клею, в технологічних виїмках облицювання, просверлюємо отвори для дюбелів. Потім в ці отвори вставляються дюбелі, таким чином, щоб головка дюбеля трималась за бетон.
Увага - не можна сильно затягувати. Закручуйте без надмірного зусилля.
Після того як вкрутили дюбелі, замазуємо головки дюбелей герметиком, а тоді  зверху покриваємо фасадною шпаклівкою. 

 

7.      Стики між утепленим облицюванням замазуємо герметиком. Герметик використовується любий, але обов’язково фасадний що фарбується. Залишки зі швів одразу змиваємо водою. Після засихання герметик майже неможливо зчистити.

 

8.      Коли герметик висох, утеплене облицювання грунтується і фарбується любою еластичною фасадною фарбою.